10BET AFFILIATES – ОГЛЯД ПАРТНЕРСЬКОЇ ПРОГРАМИ 10БЕТ

10Bet Affiliates — нова пропозиція БК, яка дозволяє отримувати непогану комісію на основі чистого прибутку самої компанії (за вирахуванням бонусних виплат, податків, роялті, поворотних платежів). Дана партнерка пропонує численні ноу-хау продукти, які роблять процес беттінга та гемблінгу ще більш привабливим для гравців.

ОСОБЛИВОСТІ ПАРТНЕРСЬКОЇ ПРОГРАМИ

10Бет партнерська програма містить не лише вимоги щодо кількості активних клієнтів партнера, які мають бути залучені. Але також потрібно виконати умову активності, яка передбачає, що клієнт зможе направити від п’яти активних гравців протягом 3 місяців з моменту його реєстрації в даній беттинг партнерці.

ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ЗАЛУЧЕННЯ ТРАФІКУ

Взаємовигідна партнерка 10Бет Україна — це багатий вибір сучасних маркетингових інструментів, які надаються БК своїм партнерам з метою досягнення максимальної ефективності програми. Кожен зареєстрований партнер зможе використовувати такі інструменти:

  • банери;
  • XML feed;
  • odds live!

Цілі набори промо-матеріалів доступні на офіційному сайті з описом даної affiliate пропозиції. Інформація пояснюється ясно і коротко, допомагаючи вам зрозуміти, як краще просувати партнерські відносини на ринку.

МОДЕЛІ СПІВРОБІТНИЦТВА

Компанія прагне забезпечити усі умови для успішних партнерських відносин. Тому 10Bet партнерка пропонує одразу кілька моделей співпраці:

  • Revenue share — отримайте частку чистого доходу, отриманого вашими гравцями;
  • CPA — платіж буде фіксованим для кожного кваліфікованого гравця;
  • Hybrid — індивідуальний план, що поєднує ціну за конверсію і частку доходу;
  • Фіксована плата (Flat fee) — заробляйте фіксовану суму на основі вашої реклами, а не доходу гравця;
  • Субпартнерство — отримуйте фіксований відсоток від доходу кожного залученого партнера через відмінну субпартнерську програму БК!

Також вигідні умови пропонує казино партнерка, стати учасником якої може кожен, хто пройде реєстрацію.

ВИПЛАТИ

Вивчивши всі доступні оффери, також оцініть привабливість умов виведення. Ця партнерська програма гарантує виплати кожні 20 днів. Мінімальна сума: 40 $.

ПІДСУМКИ

Потрібно зазначити, що партнерська програма 10Bet має певні вимоги щодо мінімальної активності, які означають, що для отримання платежів партнерам необхідно мати від п’яти активних гравців під своїм обліковим записом щомісяця. Проте 10Bet Partners готова скоригувати цю умову, щоб зробити процес співробітництва ще комфортнішим для обох сторін.