22 BET AFFILIATES – ОГЛЯД ПАРТНЕРСЬКОЇ ПРОГРАМИ 22БЕТ

Партнерська програма 22 bet – це один із найкращих варіантів заробітку для вітчизняних веб-майстрів та арбітражників. Партнерка БК пропонує вигідні умови та приголомшливу програму лояльності, завдяки якій кожен партнер може самостійно контролювати свій дохід. Букмекерська контора популярна серед беттерів та гемблерів країн СНД та, зокрема, України. Адміністрація робить все, щоб утримати зацікавленість гравців, тому просувати послуги провайдера легко та прибутково.

ОСОБЛИВОСТІ ПАРТНЕРСЬКОЇ ПРОГРАМИ

Беттінг партнерка – це не єдина пропозиція для веб-майстрів. На сайті також доступна гемблінг-партнерка, оскільки компанія пропонує не тільки широкі лінії для ставок на спорт, але й великий вибір азартних ігор онлайн-казино.

22 bet Affiliates містить всі умови для комфортного співробітництва:

  • безліч інструментів, які дозволяють ефективно просувати різні оффери;
  • безліч схем заробітку;
  • своєчасні виплати;
  • високі комісійні;
  • супровід персонального менеджера.

До кожного офферу розписані докладні умови правильного просування, за якого трафік приймуть та нарахують за нього комісійні. Перед тим, як реєструватися в програмі, необхідно вивчити всі умови співпраці. Якщо виникнуть будь-які питання, узгодити їх можна з фахівцями з техпідтримки.

Завдяки великому асортименту ігор, вигідній бонусній політиці, якісному сервісу, гравці надовго залишаються на цьому майданчику, а значить, партнери отримують за них прибуток.

ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ЗАЛУЧЕННЯ ТРАФІКУ

Авторизованим користувачам завжди відкритий доступ до маркетингових матеріалів та статистики. Для залучення трафіку програма БК дозволяє affiliate компаньйонам використовувати:

  • реферальні посилання;
  • банери;
  • статті;
  • лендінги.

Букмекер пропонує промо-інструменти, які легко адаптувати до своїх потреб. Партнери можуть розробляти власні інструменти, але використовувати їх можна лише за погодженням з адміністрацією контори.

МОДЕЛІ СПІВРОБІТНИЦТВА

Партнерка 22 Бет містить кілька варіантів заробітку. Учасники можуть отримувати комісійні системи Rev Share. У цьому випадку веб-майстер отримує відсоток від ставок, які він програв рефералом.

22 bet партнерка передбачає співпрацю у форматі CPA, коли комісійні приносить активність рефералів. Нараховуються виплати, якщо залучені клієнти виконують будь-які дії на сайті, наприклад поповнюють депозит.

ВИПЛАТИ ЗА 22 BET PARTNERS

Нараховуються комісійні один раз на місяць, термін виплат може становити від 1 до 15 днів. Лімітів на виведення партнерська програма не встановлює. Гроші можна отримати на банківську картку Visa, MasterCard, а можна скористатися електронною платіжною системою Qiwi, WebMoney, Яндекс.Гроші.

ПІДСУМКИ

22 Бет партнерська програма зручна та вигідна для веб-майстрів. Букмекер дозволяє партнерам заробляти до 40% по Rev Share та до 5о доларів у системі СРА. Обмежень із доходу немає. Що більше клієнтів зареєструвалося через партнера, то більше він отримає комісійних. Партнерка має деякі недоліки, але переваг набагато більша.