CPA
UP TO $100
Hybrid
CPA+RS
RS
Starting 25% & higher

Арбітражник трафіку: хто це та скільки заробляє?

Арбітражник трафіку – затребувана професія, яка передбачає наявність у спеціалістів спеціальних умінь та знань, а також деякої суми стартового капіталу. Суть діяльності полягає у залученні покупців за відсоток від продажу, тому обмежень щодо максимальної суми доходу тут просто немає. Однак потрібно бути готовим спочатку вкласти власні кошти, оскільки дохід арбітражника — різниця між його витратами на рекламу та сумою, яка буде виплачена рекламодавцем у разі виконання умов.

ХТО ТАКИЙ АРБІТРАЖНИК

Розібравшись з тим, що арбітражник це фахівець, який працює з трафіком, приділіть увагу способам залучення клієнтів. Арбітражники можуть настроювати контекстну або таргетовану рекламу, а також використовувати для отримання доходу:

  • посіви в соціальних мережах;
  • купівлю реклами в інфлюєнсеров/блогерів;
  • створювати інтернет-ресурси та «гнати» на них органічний трафік із пошуку, який буде перенаправлений на сайти рекламодавців!

У цьому сама робота будується залежно від цього, які оффери доступні й умов рекламодавців. Деякі фахівці працюють лише з таргетованою рекламою, інші — реалізують комплексний підхід із побудовою вирви продажів.

СКІЛЬКИ МОЖНА ЗАРОБЛЯТИ НА АРБІТРАЖІ

Тепер ви знаєте, що арбітраж трафіку є процес купівлі трафіку на одному ресурсі і перенаправлення на інший, але вже за більшою вартістю. Раніше також згадувалося, що заробіток на арбітражі — прибутковий напрямок діяльності, в якому відсутні обмеження щодо суми максимального доходу. За статистикою фахівці в Україні заробляють від 350$ на тиждень (залежно від досвіду та знань).

ВИДИ ТА ОСОБЛИВОСТІ ЗАРОБІТКУ НА АРБІТРАЖІ ТРАФІКУ

Отримувати заробіток на трафіку можна декількома способами:

  • CPC (виплата за кожен перехід на сайт рекламодавця);
  • CPA (оплата за цільову дію на ресурсі);
  • CPI (виплати за кожне завантаження програми (казино, наприклад));
  • CPL (оплата за ліди (користувачі, які залишили e-mail))!

При цьому рекламні матеріали часто надаються самим рекламодавцем, який також визначає вартість та умови участі у партнерці.

ЯК СТАТИ АРБІТРАЖНИКОМ

Щоб продаж трафіку проходив успішно, новачкам варто пройти спеціалізовані курси чи комплексне навчання. Також можна вчитися по ходу, але в даному випадку є високий ризик зливу бюджету. Врахуйте, що для отримання доходу недостатньо знати, що арбітраж це — заробіток на трафіку.

Спеціалізовані курси дозволять ознайомитись з основами та попрацювати над реальним проектом, не перевантажуючи себе великим обсягом інформації. Має сенс почати з affiliate програм, в яких можна заробити на беттинг і тематиці, або вибрати будь-який інший напрямок (залежно від цільової аудиторії рекламодавця та свого ресурсу). Також подбайте про наявність достатньої суми для старту (на думку досвідчених арбітражників, це – 1200 доларів або більше).

Партнерские программы

# 1
Обзор партнерской программы Париматч
4.9 / 5
Оффер:
RevShare 20%, CPA 40$
Платежные системы:
Тип сделки:
Revenue Share, Гібрид та CPA
Период выплат:
Раз на місяць
# 2
Обзор партнерской программы 1хБет
4.4 / 5
Оффер:
RevShare 40%
Платежные системы:
Тип сделки:
Revenue Share, CPA
Период выплат:
Раз на тиждень
Широкий выбор ГЕО
Ключевые платформы
Прямые офферы