BALTBET AFFILIATES – ОГЛЯД ПАРТНЕРСЬКОЇ ПРОГРАМИ БАЛТБЕТ

Нова партнерська програма Baltbet від однойменної букмекерської контори залучає користувачів з усього світу, забезпечуючи всі умови для того, щоб вони могли насолодитись перевагами вигідної співпраці. Вебмайстрам з України партнерська програма доступна без жодних обмежень. Пройдіть реєстрацію, щоб почати використовувати новітні інструменти та з легкістю отримувати стабільні комісійні у цій партнерці.

ОСОБЛИВОСТІ ПАРТНЕРСЬКОЇ ПРОГРАМИ

Балтбет партнерська програма недоступна на офіційному веб-сайті букмекера, тому для участі в ній потрібно пройти реєстрацію на Uffiliates. Там ви знайдете всі актуальні оффери партнерки та способи зв’язку з менеджерами компанії. Для залучення нових користувачів та отримання трафіку дозволяється використовувати будь-який цікавий контент. При цьому програма БК надає готові рекламні матеріали кожному зареєстрованому користувачеві. Усі партнери мають змогу заробляти добрі суми на вигідних пропозиціях.

ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ЗАЛУЧЕННЯ ТРАФІКУ

Baltbet партнерка доступна всім дорослим користувачам. Як інструменти для залучення трафіку Baltbet Partners дозволяє використовувати:

  • банери;
  • маркетингові матеріали;
  • інформаційні статті про ставки та спорті!

При цьому партнерка Балтбет припускає розміщення рекламних матеріалів на сайті, у блозі, а також на тематичних форумах. Крім цього, для просування можна використовувати власні сторінки в соціальних мережах.

МОДЕЛІ СПІВРОБІТНИЦТВА

Зараз Baltbet Affiliates пропонує своїм користувачам кілька варіантів співробітництва та дві моделі оплати:

  • RevShare;
  • CPA!

Кожен зареєстрований вебмайстер може самостійно вибрати найвигідніший варіант, а також отримати безкоштовну консультацію персонального менеджера з будь-яких питань. Перша модель дозволяє отримувати довічні комісійні, які нараховуватимуться у вигляді відсотка від вигоди букмекерської контори (30% – 60%). Кінцева сума прибутку залежить від обсягу програних ставок бетторами, що прийшли за вашим реферальним посиланням

Друга схема доступна лише постійним партнерам, які можуть отримувати комісійні за поповнення рахунку, завантаження програми або реєстрацію нового облікового запису. У разі виплати здійснюються у вигляді фіксованої суми, розмір якої встановлюється адміністрацією партнерки.

ВИПЛАТИ

Виплати потрібно замовляти заздалегідь через особистий кабінет. Частота виплат: 1 раз на місяць. Розмір мінімальної суми встановлюється в індивідуальному порядку

ПІДСУМКИ

Незважаючи на відсутність гемблінг партнерки, ця програма від відомої букмекерської контори БалтБет заслуговує на вашу увагу. Компанія активно розвиває партнерську програму, постійно пропонуючи ще вигідніші умови співпраці.