BETCITY AFFILIATES — ОГЛЯД ПАРТНЕРСЬКОЇ ПРОГРАМИ БЕТСІТІ

Betcity Partners є партнерською програмою однойменної букмекерської компанії. Хоча на ринку вона вже майже двадцять років, пропозиція співпраці розроблена специфічно. На території країн пострадянського простору, серед яких Росія, Україна, Білорусь є величезна кількість наземних відділень БК, вона популярна серед гравців, тому за наявності веб-ресурсів та наміру використовувати їх для отримання додаткових доходів за залучення рефералів, є сенс вивчити пропозицію контори.

ОСОБЛИВОСТІ ПАРТНЕРСЬКОЇ ПРОГРАМИ

Партнерська програма Betcity існує, але знайти її на офіційному сайті не вдасться. Неможливо отримати доступ до неї через службу підтримки або поспілкувавшись із менеджером. Ознайомитись з умовами можна на тематичних сайтах, де зібрані пропозиції різних компаній, що працюють з азартними іграми та ставками. Казино партнерка відсутня, контора має лише спортивні прогнози.

Умови обумовлюються букмекером індивідуально після ознайомлення з інформацією. Єдиної ставки для всіх веб-майстрів немає, вона залежить від популярності ресурсу, кількості залучених за місяць рефералів, інших факторів. При реєстрації на тематичному ресурсі в розділі партнерка Бетсіті веб-майстер отримує особистий кабінет зі статистичними даними, можлива допомога персонального менеджера, він підкаже, як правильно лити трафік на оффери.

Профільні ресурси підтримують прямий контакт із букмекером, регулярні виплати комісійних гарантовані.

ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ЗАЛУЧЕННЯ ТРАФІКУ

Betcity Affiliates підготувала стандартний набір матеріалів, які веб-майстр може використовувати для залучення рефералів. У розпорядженні бажаючих співпрацювати:

  • рекламні банери різних розмірів та оформлення в залежності від ресурсу, де будуть розміщені;
  • реферальні посилання, які веб-майстер може самостійно вносити до наявних у нього матеріалів;
  • промокоди, їх веб-майстр створює самостійно, функцію промокодів необхідно обговорювати з букмекером!

Відповідно до правил, за якими працює партнерська програма, для розміщення матеріалів підійде сайт, сторінка у соціальних мережах, блог. Можливі індивідуальні креативні ідеї, їх слід обговорити з букмекером.

Переважний трафік змінюється. Гемблінг партнерка тримає під забороною мотивований трафік, фрод, брендовий контекст, контекстна реклама.

МОДЕЛІ СПІВРОБІТНИЦТВА

Betcity партнерка поки що працює тільки за моделлю СРА, популярна схема Rev Share знаходиться в розробці. Згідно з умовами СРА, веб-майстер отримує за залученого гравця певну суму, заздалегідь обумовлену, в середньому, 40-60 доларів або еквівалентну їй в іншій валюті. Щоб було відраховано комісійні, гравець повинен зареєструватися, верифікувати аккаунт, поповнити депозит та зробити першу ставку.

Виплати разові, тому промо-матеріали необхідно регулярно оновлювати, відстежуючи нові пропозиції контори. Партнерка дозволяє рекламувати бонуси, акції, повідомляти про види ставок, подавати іншу відповідну інформацію.

Після запуску Rev Share розмір відрахувань за рефералів також обговорюватиметься з кожним веб-майстром окремо, з урахуванням популярності його ресурсу.

ВИПЛАТИ ЗА РОБОТУ З ПРОГРАМОЮ

Виконуються щомісяця, умови промовляються з менеджером. Є найпопулярніші методи виведення. У Бетсіті партнерська програма дозволяє замовляти виведення на електронні гаманці, банківські картки.

ПІДСУМКИ

Програма БК, незважаючи на відсутність на офіційному ресурсі, пропонує непогані умови співпраці з готовими рекламними матеріалами та реферальними посиланнями. Виплати здійснюються раз на місяць, умови можна обговорювати індивідуально, через що беттинг партнерка особливо цікава добре розкрученим спортивним ресурсам через можливість отримувати хорошу оплату.