BINGO BOOM AFFILIATES – ОГЛЯД ПАРТНЕРСЬКОЇ ПРОГРАМИ БІНГО БУМ

Bingo Boom Affiliates – партнерська програма, за допомогою якої можна почати заробляти на своєму тематичному ресурсі. Зараз веб-майстрам доступна виключно беттінг партнерка, але найближчим часом очікується запуску та гемблінг партнерки, оскільки компанія активно розвивається і регулярно виводить нові продукти на ринок. Стати партнером і заробляти може кожен повнолітній користувач, якому вдасться лити якісний трафік.

ОСОБЛИВОСТІ ПАРТНЕРСЬКОЇ ПРОГРАМИ

Бінго Бум партнерська програма працює тільки за моделлю RevShare, що безсумнівно обмежує можливості для заробітку. Оффер підключається на запит лише перевіреним партнерам. За умовами партнерки кожен зареєстрований веб-майстр отримує доступ до всіх готових наборів промо-матеріалів, а також за ним закріплюється персональний менеджер. Виплати здійснюються раз на місяць, а негативний баланс переноситься на наступний звітний період.

ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ЗАЛУЧЕННЯ ТРАФІКУ

Окрім двох моделей оплати партнерська програма Бінго Бум Україна – це також готові рекламні матеріали під розміщення, що надаються безкоштовно. Веб-майстер може використовувати:

  • банери;
  • тематичні статті та прес-релізи!

Додатково надаються реферальні посилання та промокоди. Завантажити промо-матеріали можна з офіційного сайту програми БК або звернувшись до свого персонального менеджера. У нього ви також зможете дізнатися про всі актуальні оффери Bingo Boom Partners, а також особливості виведення зароблених грошей.

МОДЕЛІ СПІВРОБІТНИЦТВА

Оновлена ​​Bingo Boom партнерка надає веб-майстрам доступ до єдиної моделі оплати – Revenue sharing, яка передбачає нарахування комісійних у вигляді відсотка від вигоди букмекера. Враховується лише прибуток, що був отриманий за рахунок залучених гравців. Даний варіант дозволяє залишатися у плюсі ​​в довгостроковій перспективі. Ставка по RevShare у 10% значно програє іншим актуальним пропозиціям на ринку. Про наявність СРА моделі у правилах affiliate програми нічого не сказано.

ВИПЛАТИ

Ключовий недолік програми — усі зароблені кошти розміщуються на бонусний рахунок, а перенести їх на основний можна лише після відіграшу грошей на будь-якій ставці.

ПІДСУМКИ

Варто зазначити, що партнерка Бінго Бум є досить сирою. Звичайно, з її допомогою можна заробити, але на ринку доступні і вигідніші умови. Сама букмекерська контора відома своєю надійністю, тому залучити і утримати нових користувачів вам не складно. Але все ж таки ставка по RevShare в 10% не дозволить перетворити партнерку в основне джерело доходу. Крім того, всі гроші, отримані тут, будуть виводитися тільки на бонусний рахунок, що значно ускладнює їх отримання.