FAN SPORTS AFFILIATES - ОГЛЯД ПАРТНЕРСЬКОЇ ПРОГРАМИ ФАН СПОРТ

Гемблінг партнерка БК Фан Спорт пропонує хороші умови додаткового заробітку. Сама контора працює за ліцензією Кюрасао, оскільки її діяльність проходить на теренах держави Україна, депозити можна поповнювати через Приват24, що дуже зручно для місцевих гравців.

ОСОБЛИВОСТІ ПАРТНЕРСЬКОЇ ПРОГРАМИ

Кожен веб-майстер, якому виповнилося 18 років і має сайт, може просувати Fan Sports Partners на його сторінках. Використовувати як рекламу можна лише надані матеріали, інакше можуть виникнути проблеми з розрахунками комісійних. Якщо цей матеріал зазнає змін, необхідно отримати схвалення букмекера. Статті маркетингового та рекламного характеру видає контора.

До відбору партнерів висуваються окремі вимоги. Сайт не повинен утримувати протизаконну інформацію, він має бути легальним ресурсом. За його наповненням партнер стежить самостійно, програма БК не має на увазі строгий контроль за матеріалами майданчика. Проте забороняє використовувати в оформленні макет власної платформи, який може наштовхнути відвідувачів на підозру, що партнерка є дочірнім ресурсом контори.

ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ПРИВАЖЕННЯ ТРАФІКА

Дозволяється використовувати будь-який цікавий для користувачів контент. Він може бути як тематичним, так і будь-яким іншим, але без закликів до насильства, порушення законодавства та інших дій, що підпадають під визначення шахрайських. Також, умовами Fan Sports Affiliates забороняється:

  • прописувати у своєму домені назву контори;
  • використовувати спам електронних розсилок або розсилок у соцмережах;
  • розміщувати контекстну рекламу, де згадується назва букмекера;
  • застосовувати трафік clickunder та pop-under;
  • маніпулювати cookies!

Партнерська програма Fan Sports передбачає надання інформації, що підтверджує володіння ресурсом, на якому розміщуватимуться підготовлені конторою оффери.

МОДЕЛІ СПІВПРАЦІ

Веб-майстер отримує доступ до статистичних матеріалів за кількістю кліків, залучених гравців, реєстрацій та поповнених депозитів, які з’являються завдяки тому, що діє ця казино партнерка. Таким чином легко відстежувати суму зароблених відрахувань.

Як модель співпраці використовується Revshare. Прибуток становить від 25% до 40% залежно від розміру доходу букмекера:

  • до 10 тис. доларів прибуток веб-майстра 25%;
  • від 10 тис. до 20 тис. доларів – 30%;
  • від 20 тис. до 50 тис. доларів – 35%;
  • понад 50 тис. доларів – 40%!

Вітається активність користувачів, не лише ознайомлення із сайтом, але й реєстрація, поповнення депозитів. Fan Sports партнерка має на увазі щомісячний підрахунок доходів. Комісійними вважаються відсотки чистого прибутку БК.

ВИПЛАТИ: РОЗМІР, УМОВИ

Заробіток веб-майстра перераховується протягом перших семи днів кожного місяця, можливі розрахунки на гаманець Вебмані або картку Приват-банку. Сума виведення має бути не менше 30 доларів, якщо не вдасться заробити встановлений мінімум, розрахунок не провадиться, а сума додається до доходу наступного місяця. Фан Спорт партнерська програма надає індивідуальні умови для кожного сайту.

Нарахування можуть проводитись у гривнях та доларах за актуальним курсом. Якщо в розрахунках припуститься помилки, необхідно повідомити контору електронним листом протягом календарного місяця з дня перекладу. Партнерка Фан Спорт вказує, що всі податки та мита необхідно сплачувати самостійно, букмекер не бере виконання цих операцій на себе.

ПІДСУМКИ

Партнерська програма – чудовий спосіб заробити. При правильному підході беттинг партнерка може стати джерелом стабільного доходу протягом тривалого періоду. Немає умов, важких до виконання.