LADBROKES AFFILIATES – ОГЛЯД ПАРТНЕРСЬКОЇ ПРОГРАМИ ЛАДБРОКЕС

Ладброкес – найбільша міжнародна букмекерська компанія, яка надає послуги у більшості країн світу. Багато аффілейтів вважають за краще співпрацювати саме з цим букмекером, тому що впевнені в його надійності, функціональності партнерської програми та високій конверсії. Компанія пропонує просувати різноманітні оффери. Тут є беттінг партнерка і гемблінг партнерка, що дозволяє залучати на сайт більшу кількість гравців.

ОСОБЛИВОСТІ ПАРТНЕРСЬКОЇ ПРОГРАМИ

Ладброкес партнерська програма доступна для всіх веб-майстрів. Приєднатися до неї можуть усі повнолітні користувачі. Для цього необхідно пройти реєстрацію та дочекатися схвалення від персонального менеджера.

Ladbrokes Partners дуже популярна, що обумовлено низкою її переважних особливостей:

 • співпраця з найбільшим, перевіреним брендом;
 • отримання прибутку протягом усього часу, поки запрошений клієнт гратиме в казино або робити спортивні ставки на сайті ladbrokes;
 • відсутність обмежень на доход від реферальної програми;
 • наявність докладної статистики в особистому кабінеті, що дозволяє визначити ефективність вибраних маркетингових інструментів та простежити конверсію.

Іменитого букмекера легко рекламувати, тому що багато потенційних клієнтів вже чули про нього і залишається лише трохи підштовхнути їх до реєстрації. Перевагою ladbrokes Affiliates є широке географічне охоплення. Партнерами БК стають веб-майстри з більшості країн, зокрема з України.

ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ЗАЛУЧЕННЯ ТРАФІКУ

Відразу після підтвердження реєстрації партнер отримує реферальні посилання та доступ до промоматеріалів. Партнерка Ладброкес пропонує використовувати для просування:

 • партнерські посилання;
 • гіф-банери;
 • флеш-банери;
 • рекламні оголошення.

Всі матеріали представлені трьома мовами, банери доступні в різних розмірах. Щоб оптимізувати конверсію, рекомендується використовувати цільові сторінки та контент, які відповідають регіону.

МОДЕЛІ СПІВРОБІТНИЦТВА

Компанія працює індивідуально з кожним партнером та пропонує узгодження персонального плану нарахування виплат за партнеркою. Компаньйон може вибрати одну із трьох моделей співробітництва:

 • Revenue Share – щомісячне нарахування виплати у розмірі 15-35% прибутку від залучених клієнтів.
 • Система СРА – виплати за дії. Комісійні нараховуються за перший депозит рефералу.
 • Гібрид – отримання комісійних за двома попередніми системами.

Незалежно від того, яку модель вибере веб-майстер, розмір його доходу залежатиме від кількості залучених гравців та їх активності на сайті.

ВИПЛАТИ ПО LADBROKES ПАРТНЕРЦІ

Нараховуються реферальні гроші раз на місяць. Мінімальний ліміт партнерської комісії – 100 євро. Вивести кошти можна за допомогою будь-якого способу оплати із запропонованих у розділі «Налаштування партнерських платежів». Найчастіше клієнти користуються банківськими картками Visa, Maestro, MasterCard, електронними гаманцями Webmoney, Qiwi, Yandex.Money.

ПІДСУМКИ

Якщо у вас є свій ресурс, ви є менеджером сайту або арбітражником, то вас, напевно, зацікавить реферальна програма БК Ладброкес. Висока конверсія, функціональність партнерки, безліч офферів та маркетингових інструментів – чудовий варіант для заробітку на залученні клієнтів.