LOOTBET AFFILIATES – ОГЛЯД ПАРТНЕРСЬКОЇ ПРОГРАМИ ЛУТБЕТ

Стати партнером Lootbet Affiliates, щоб отримувати до 60% комісії на кожен депозит, зроблений вашим рефералом. Спрощені умови програми дозволять навіть новачкові виконати їх та почати заробляти. До співпраці запрошуються веб-майстри, власники профільних спільнот у соціальних мережах, арбітражники. Виходячи із запропонованих умов, всі оффери конвертують досить добре.

ОСОБЛИВОСТІ ПАРТНЕРСЬКОЇ ПРОГРАМИ

Взаємовигідна партнерська програма Lootbet пропонує можливість роботи не тільки з реферальними посиланнями, але і з промокодами. Affiliate-програма в Lootbet Partners побудована за схемою Revenue Sharing, тому розмір прибутку буде розрахований у вигляді певної частки доходу букмекерської контори Лут Бет Україна.

ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ЗАЛУЧЕННЯ ТРАФІКУ

Із запропонованих офферів:

  • Беттінг партнерка (кіберспортивні ставки);
  • TV-games;
  • казино партнерка!

Схема Revenue Sharing передбачає розрахунок суми комісії партнера цієї програми БК не від загальної суми депозитів рефералів, а саме кількості поповнень.

МОДЕЛІ СПІВРОБІТНИЦТВА

Оновлена ​​Лут-Бет партнерська програма цікава наявністю різного відсотка комісії, яку зможуть отримати партнери. Так, першого місяця після реєстрації партнерка принесе 60% (тільки для нових клієнтів). Після цього за депозити з першого до 49 нараховуватиметься комісія у розмірі 40%.

З 50-го депозиту весь наступний місяць діятиме підвищена ставка 50% (якщо партнер не досягнув більшого рівня).

Максимальний розмір прибутку в Lootbet партнерці чекає на тих, кому вдасться зібрати 100 і більше рефералів, які зроблять депозити: 60% (діє протягом календарного місяця з моменту досягнення позначки 100 депозитів).

ВИПЛАТИ

Обсяг трафіку на ресурсі та кількість рефералів (нових/постійних) визначають ваш дохід у партнерці Лут бет. БК не встановила жодних обмежень щодо максимальної суми прибутку, пропонуючи у своїй багатий вибір платіжних методів висновку. Комісія не передбачена букмекером, але додатковий процент може стягуватися обраним платіжком. Висновок здійснюється 2-го та 17-го числа кожного місяця.

ПІДСУМКИ

Ця партнерська програма справді цікава з погляду заробітку. Крім описаних переваг кожен веб-майстер також отримує персонального менеджера, який забезпечить оперативне вирішення будь-яких питань. Тому, зваживши всі плюси та мінуси, пройдіть реєстрацію та почніть отримувати дохід.