Огляд Melbet Partners – партнерської програми БК Мелбет

Melbet Partners – ексклюзивна пропозиція для відвідувачів букмекерської контори. Скористайтеся ним, щоб почати отримувати високий прибуток, розміщуючи рекламні матеріали на своїх ресурсах. Варто відзначити, що партнерська програма Melbet відрізняється простими та зрозумілими правилами, тому вона підійде веб-майстрам з абсолютно різною кількістю досвіду. Сама букмекерська контора вже кілька років поспіль займає лідируючі позиції на ринку беттинга, тому багато шанувальників спортивних ставок та великих виграшів цілеспрямовано шукають прямі посилання саме на офіційний сайт Мелбет Україна. Завдяки такій високій популярності цього бренду все, що потрібно зробити арбітражнику – правильно оформити посилання або банер, а також розмістити його на сайті з ЦА.

Особливості партнерської програми

Оновлена ​​Melbet партнерська програма базується на індивідуальному підході до співпраці. Завдяки цьому досягається висока ефективність промо-матеріалів та простота отримання реального прибутку. На офіційному сайті БК відображено інформацію про правила партнерки та актуальні оффери, на основі яких можна об’єктивно оцінити привабливість Melbet affiliates.

Для багатьох вебмайстрів гемблінг партнерка є найкращим варіантом. Тому немає нічого дивного в тому, що загальна кількість її учасників зараз становить понад 10 000 майстрів із високим трафіком. Офіційний сайт компанії щодня відвідує понад 200 тисяч унікальних відвідувачів, тож залучити гравців сюди буде справді просто. Також слід зазначити широку географію гравців, які приходять на майданчик із 49 країн, серед яких: США, країни Європи та СНД. Компанія гарантує виплати кожному партнеру, котрий виконав заявлені умови.

Серед ключових переваг, які має партнерка Мелбет:

  • щотижневі виплати без затримок;
  • привабливий розмір комісії;
  • круглодобова підтримка;
  • висока популярність бренду та лояльність гравців до нього!

Таких високих результатів вдалося досягти завдяки тому, що казино партнерка створювалася досвідченими маркетологами. Тому не втрачайте часу і вже зараз пройдіть реєстрацію, яка передбачає заповнення спеціальної форми. Перша авторизація на сайті відкриє вам доступ до промо-матеріалів та реальних виплат. Однак не забудьте уважно прочитати Мелбет партнерка умови, оскільки компанія забороняє використання фреймів та скриптів, а також попандерів та клікандерів вебмайстрами.

Інструменти залучення трафіку

Melbet партнерка – це не тільки вигідні умови співпраці, а й відмінна добірка готових маркетингових інструментів. Рекламні матеріали доступні у відповідному розділі на сайті компанії та представлені в різних форматах, щоб навіть найвибагливіший партнер міг знайти найбільш ефективний спосіб відображення посилання на своєму ресурсі.

Щоб відстежувати результати маркетингових активностей, використовуйте детальну аналітику, яка є доступною в адміністративній панелі. Крім цього за кожним веб-майстром вже при реєстрації закріплюється персональний менеджер, до якого можна звернутися з будь-яким питанням. Досвідчений фахівець знайде найкращі інструменти для оперативного вирішення ситуації, що склалася, а також допоможе вибрати найкращі промо-матеріали для розміщення.

Моделі співробітництва

Програма Мелбет аффілейт – це простота правил та гарантовані виплати, що безсумнівно оцінять новачки у цій сфері. Професійні вебмайстри з досвідом у сфері генерації трафіку зможуть досягти ще більшого прибутку завдяки моделі Revenue Share. Ревшара залишається однією з найпопулярніших і найвигідніших моделей співпраці, тому її і пропонує беттінг партнерка. За її правилами виплати здійснюються у вигляді відсотка від прибутку, отриманого букмекерською конторою від кожного залученого вебмайстром клієнта. Відповідно, чим більше програє відвідувач БК, який використовував посилання з ресурсу вебмайстра, тим більшим буде отриманий дохід. Ця програма БК не має обмежень за сумою максимального прибутку, тому тільки від вашої майстерності залежатиме отриманий дохід.

Ще одна модель, за якою працює партнерська програма — CPA, відповідно до умов якої вебмайстру нараховуватиметься фіксована сума за кожну пройдену реєстрацію на сайті БК або за іншу цільову дію (визначається адміністрацією компанії). Цей варіант підійде тим вебмайстрам, які хочуть отримувати стабільний прибуток.

Також партнерка дозволяє заробляти із прибутку залучених партнерів, що може стати чудовим варіантом для отримання пасивного доходу.

Виплати

Дана партнерка БК Melbet дозволяє отримати до 25% від суми програшу клієнтів, залучених вебмайстрів. Однак і це не межа, адже букмекер регулярно оновлює умови офферів, пропонуючи її вигідніші умови співпраці. Вебмайстрам доступний багатий вибір платіжних методів виведення грошей. Усі активності та детальна аналітика доступні в особистому кабінеті на сайті.