NETBET AFFILIATES – ОГЛЯД ПАРТНЕРСЬКОЇ ПРОГРАМИ НЕТБЕТ

НетБет – це міжнародна букмекерська та гральна компанія, заснована у Великій Британії. Майданчик пропонує користувачам ставки на спорт, ігри в казино, віртуальні ігри, покер, лайв та інші розваги. Працює контора легально, на підставі ліцензії мальтійської, що гарантує чесний ігровий процес і висококласний сервіс.

Приваблює майданчик не лише беттерів та гемблерів з України, а й веб-майстрів, які заробляють на залученні гравців до БК. Партнерська програма Netbet дуже різноманітна, функціональна і підійде як досвідченим, так і афіліатам-початківцям.

ОСОБЛИВОСТІ ПАРТНЕРСЬКОЇ ПРОГРАМИ

Netbet партнерка працює в рамках партнерської системи Live Partners, яка організовує партнерські відносини в одинадцяти країнах світу. Партнерами платформи вже стало понад чотири тисячі людей, які залучили півмільйона користувачів.

Учасником партнерки Netbet Affiliates може стати кожен бажаючий. Для цього необхідно зареєструватися та дочекатися схвалення менеджерів сайту. Перед тим, як реєструватися, необхідно звернути увагу на такі основні правила партнерки:

 • стати компаньйоном може тільки повнолітній;
 • не можна створювати дублі персональних облікових записів;
 • не можна давати неправдиву інформацію про себе, використовувати нечесні методи та порушувати маркетингову етику.

Партнерська програма забороняє використання таких методів:

 • спаму в розсилках на e-mail та в соцмережі;
 • контекстну рекламу із згадкою про бренд контори;
 • спаму в пошукових системах;
 • клікандери та попандери;
 • маніпуляції з cookie та iframe файлами;
 • інші шахрайські методи.

Недотримання правил може призвести до блокування облікового запису без виплати коштів, зароблених на партнерці.

ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ЗАЛУЧЕННЯ ТРАФІКУ

Для підтримки ефективної співпраці адміністрація контори пропонує багато інструментів для залучення трафіку:

 • Допомога у створенні ефективних стратегій для конкретного ресурсу.
 • Привабливі букмекерські віджети.
 • Аналітика та звіти – інформація, яка допоможе провести аналіз та визначити прогрес свого трафіку та прибутку.

Партнерка НетБет пропонує програму лояльності. Активні веб-майстри можуть отримувати бонуси та промо, які спростять процес просування та допоможуть швидше заробити.

МОДЕЛІ СПІВРОБІТНИЦТВА

Реферальна програма БК має одну основну перевагу – гнучкість комісійних планів. Партнери можуть погоджувати умови співробітництва залежно від своїх потреб та переваг.

Усім користувачам пропонують дві основні моделі заробітку комісійних – CPA та Revenue Share. Перша схема дозволяє заробляти комісійні дії рефералів на сайті. Це найпопулярніший вид партнерства. У цьому форматі беттінг партнерка приносять веб-майстру фіксовану суму від 20 до 50 доларів, якщо реферал зробить перший депозит на суму понад 20 доларів. Гемблінг партнерка принесе від 50 до 100 доларів. Сума комісійних залежить від кількості залучених клієнтів.

RS модель – це частка доходу. Компаньйон отримує від 10 до 35% від суми прибутку, який принесли конторі його реферали.

ВИПЛАТИ ЗА NETBET PARTNERS

Прибуток affiliate одержують протягом першої половини кожного місяця. Сума нараховується за звітний період. Вивести гроші можна на банківський рахунок Neteller, Вебмані, PayPal та інші платіжні системи. Виплати надходять миттєво.

ПІДСУМКИ

НетБет – одна з найкращих ігрових платформ Європи. Провайдер створює комфортні умови не тільки для гри, а й для партнерів, які просувають його послуги. НетБет партнерська програма відрізняється гнучкістю, високою конверсією, функціональністю, що дозволяє веб-майстрам мати стабільний дохід.