NITROGEN SPORTS AFFILIATES – ОГЛЯД ПАРТНЕРСЬКОЇ ПРОГРАМИ НІТРОГЕН СПОРТС

Nitrogen Sports Affiliates – унікальна за своєю суттю партнерська програма, учасники якої можуть отримувати комісійні у криптовалюті. На даний момент це єдина партнерка в Україні, яка працює з біткоїном і одна з небагатьох із відсутністю заборонених ГЕО (навіть трафік із США тут дозволено). Подібні умови безсумнівно порадують навіть найдосвідченішого арбітражника, адже заробляти у крипті справді вигідно.

ОСОБЛИВОСТІ ПАРТНЕРСЬКОЇ ПРОГРАМИ

Крім здійснення розрахунків у криптовалюті, ця беттинг партнерка буде цікава гравцям відсутністю забороненого ГЕО, наданням вже готових рекламних матеріалів для розміщення та швидкими виплатами. Ключова вимога до веб-майстра – наявність цільового трафіку (ставки на спорт, покер). Також слід зазначити, що за правилами програми БК комісійні будуть нараховані у розмірі 0,3% від суми ставок вашого рефералу або 0,3% від суми, яку залучений гравець може виграти зі своїх парі. Завдяки цій системі ви отримаєте прибуток незалежно від того, чи виграє гравець чи програє.

ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ЗАЛУЧЕННЯ ТРАФІКУ

Нітроген Спортс партнерська програма надає всім авторизованим учасникам відмінний вибір готових маркетингових матеріалів. Окрім банерів та прямих посилань, кожен партнер може замовити індивідуальну розробку промо-матеріалів під свій ресурс. Однак матеріали надаються не всіма мовами, тому потрібно заздалегідь уточнити можливість отримання банера в потрібному вигляді.

МОДЕЛІ СПІВРОБІТНИЦТВА

Прибуткова партнерська програма “Нітроген Спортс” принесе від 4 mBTC до 300 mBTC за кожного гравця в покер, який зареєструється за вашим посиланням. Зараз на сайті є єдина модель співпраці — RevShare, але вже була анонсована швидка поява нових схем.

Сума комісійних визначається вашим поточним рівнем – Silver, Gold, Platinum та Diamond. Для підвищення рівня необхідно залучати ще більше гравців, а про умови переходу можна дізнатися у свого персонального менеджера.

ВИПЛАТИ

За правилами Nitrogen Sports партнерки виплати здійснюються наприкінці кожного місяця без затримок. Мінімальна сума виведення визначається індивідуально кожного партнера.

ПІДСУМКИ

Перед вами не чергова казино партнерка, а сучасний оффер, що дозволяє заробляти у найперспективнішій валюті у світі — біткоїнах. Реєстрація тут займе лише кілька хвилин, відкривши доступ до великих виплат та готових рекламних матеріалів для розміщення. Крім цього, партнерка Нітроген Спортс гарантує швидкі виплати без прихованих комісій.