Партнерський маркетинг для новачків

Сучасний вебмайстер може швидко збільшити власні доходи, дотримуючись простих рекомендацій. Для початку потрібно знайти джерело якісного трафіку, який буде цікавий рекламодавцям та відповідатиме поставленим ними умовам. Далі потрібно знайти партнерську програму, в рамках якої співпраця виявиться максимально вигідною для виконавця. Партнерський маркетинг – це схема, за якої вебмайстру належить просувати продукт рекламодавця в інтернеті. Користувач, переходячи за наданим замовником посиланням або банером, повинен вчинити на сайті рекламодавця певну дію, вказану в моделі співпраці, щоб вебмастер отримав гарантовану комісію.

ЩО ТАКЕ ПАРТНЕРСЬКИЙ МАРКЕТИНГ?

Партнерський маркетинг ідеально підходить для того, щоб конвертувати власний трафік у доходи. У сучасних умовах отримання пасивного доходу за допомогою сайтів чи соціальних мереж дозволяє не переживати про фінансову стабільність. Партнерський маркетинг привабливий тим, що передбачає мінімальні витрати на початковому етапі. Від учасника потрібно лише надати джерело трафіку, яке відповідатиме вимогам замовника, на якому має бути розміщено посилання партнера. Якщо правильно зацікавити користувачів сайту, переходи відбуватимуться регулярно, що дозволить отримати бажаний дохід за результатами кожного звітного періоду.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

З чого починати в арбітражі? Рекламодавцем буде надано унікальне посилання, яке можна відстежити. За її допомогою гравець може пройти реєстрацію, поповнити депозит або робити ставки. Цільова дія має відповідати умовам програми. При використанні посилання клієнтом відбувається збереження файлу cookie, що дозволяє в подальшому визначити розмір комісії для партнера кожного конкретного гравця.

ЯКИЙ ПОРЯДОК ДІЙ ДЛЯ ЗАРОБІТКУ?

Заробіток в Україні на партнерських програмах може бути дуже вигідним, оскільки цей напрямок реклами активно розвивається і вже сьогодні привертає чимало уваги від великих букмекерських контор, казино та фінансових організацій. Для початку заробітку по партнерці достатньо виконати кілька простих дій:

  • підібрати платформу;
  • визначитися з конкретною нішою;
  • знайти відповідні партнерські програми;
  • генерувати якісний контент;
  • залучити цільовий трафік;
  • отримати перші переходи за посиланнями та банерами;
  • отримати дохід!

Під час реєстрації на сайті партнерської програми уважно вивчіть її умови. Ваш трафік має відповідати встановленим вимогам.

ЯК ЕФЕКТИВНО ПРОСУВАТИ ПРОДУКТ БРЕНДУ НА СВОЇХ МАЙДАНЧИКАХ?

Теоретично для заробітку за партнерською програмою можна використовувати практично будь-яку платформу. Підходять навіть такі джерела трафіку, як соціальні мережі, наприклад YouTube або Instagram. Чим точніше майданчик відповідає запитам потенційної аудиторії, тим краще для її власника. У зв’язку з цим для беттинга або гемблінг партнерок ідеально підходять блоги, які відрізняються доступною ціною в плані запуску, а також досить прості в плані подальшої підтримки.

ЯК ЗБІЛЬШИТИ ПЕРЕХОДИ ЗА ПАРТНЕРСЬКИМ ПОСИЛАННЯМ?

Аффілейт маркетинг для новачків передбачає дотримання кількох простих правил, які допоможуть заробити. Насамперед, слід вибрати нішу для власного джерела трафіку. Не варто створювати вузьконаправлені сайти, інформація на яких буде цікава для поодиноких читачів. У той же час теми, які вже знайшли широке освітлення в інтернеті, також не дозволять швидко залучити цільову аудиторію без значних витрат на просування. Аффілейт маркетинг має бути цікавим для вебмайстра. Не втрачайте можливості змінити партнерську програму, якщо вдасться знайти цікавішу пропозицію.

ЩО НЕ ВАРТО РОБИТИ У ПАРТНЕРСЬКОМУ МАРКЕТИНГУ?

Прибуткова партнерська програма в Україні стане запорукою пасивного та постійного доходу. Для його отримання дуже важливо дотримуватися умов співпраці з рекламодавцем. Не варто намагатися замаскувати заборонені джерела трафіку, якими б ефективними вони не були. Також важливо використовувати надані промо-матеріали у вихідному вигляді. Деякі рекламодавці можуть накладати санкції за зміну наданих посилань чи банерів.

ВИСНОВКИ ПРО ПАРТНЕРСЬКИЙ МАРКЕТИНГ

Грамотний affiliate manager допоможе отримувати доходи за різні дії залучених користувачів на партнерських сайтах. Уважно ознайомившись із пропозиціями букмекерських контор, вебмайстру буде неважко знайти умови, за яких його доходи за злитий трафік будуть максимальними.