PINNACLE AFFILIATES — ОГЛЯД ПАРТНЕРСЬКОЇ ПРОГРАМИ ПІННАКЛ

Партнерська програма Pinnacle є пропозицією однойменної букмекерської контори до співпраці всім повнолітнім веб-майстрам, які мають один і більше ресурсів з активною відвідуваністю користувачів. Букмекер працює на території різних країн, серед яких і Україна має ліцензію Кюрасао. Гравців чекає низька маржа та високі коефіцієнти, а на партнерів якісні оффери.

ОСОБЛИВОСТІ ПАРТНЕРСЬКОЇ ПРОГРАМИ

Усі умови є на офіційному сайті контори та тематичних ресурсах, де зібрано такі програми різних букмекерів. Для отримання доступу до неї необхідно подати заявку, погодитись з пропозиціями контори, заповнити реєстраційну форму. Після її схвалення на електронну адресу, вказану при реєстрації прийде підтвердження співпраці, а сама гемблінг партнерка буде доступна.

Відповідно до правил веб-майстру не можна самому реєструватися на сайті БК, залучати для цієї мети родичів, використовувати будь-які інші методи штучного накрутки показників, за якими розраховується його дохід. За порушення вимоги співпраця може бути припинена, як і за будь-які інші невиконані розпорядження, які застерігає партнерська програма.

Веб-майстру дозволяється використовувати надані йому матеріали на кількох ресурсах, але при реєстрації необхідно надати підтвердження їхнього володіння. Також необхідно надати паспортні дані, що підтверджують повноліття веб-майстра. Партнерка Пінакл має на увазі співпрацю навіть за відсутності власного ресурсу. Адміністрація пропонує надсилати свої ідеї в електронному листі, оскільки компанія перебуває у пошуку нових цікавих способів вести бізнес.

ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ЗАЛУЧЕННЯ ТРАФІКУ

Участь у Pinnacle Affiliates дозволяє повністю контролювати статистику гравців, залучених на сайт букмекера. Окремо підраховуються відвідувачі, зареєстровані користувачі, беттери, що поповнили депозит. Як інструменти для залучення трафіку програма БК дозволяє використовувати:

  • рекламні банери, які надає контора;
  • маркетингові матеріали, підготовлені БК;
  • інформаційні статті про спорт та ставки, видані букмекером;
  • реферальні посилання для переходу на сайт!

Можна розміщувати все перераховане вище на власному веб-сайті, блозі, тематичних форумах, використовувати для просування власні соціальні мережі. У Пінакл партнерська програма є достатньо лояльною, щоб забезпечити стабільний додатковий дохід.

МОДЕЛІ СПІВРОБІТНИЦТВА

Pinnacle Partners має на увазі два формати співпраці за моделлю Revenue Share. Можна отримувати комісію від чистого прибутку контори із залученим гравцем у розмірі 30%. Або це може бути Turn Over 0,28-1% залежно від варіанта ставки та спортивної дисципліни. Беттінг партнерка пропонує отримання відсотка від активних дій рефералу незалежно від того, виграє він чи програє. Приблизний розрахунок відсотків зі ставок має такий вигляд:

  • НФО — 0,28%;
  • більшість спортивних дисциплін та спеціальні заклади — 0,3%;
  • НБА – 0,35%;
  • експреси – 1%!

Відповідно до правил партнерка забезпечує російськомовному ринку в середньому 0,4%. Для розрахунків необхідно відкрити спеціальний ігровий депозит, куди надходитимуть зароблені веб-майстром кошти.

ВИПЛАТИ ЗА СПІВПРАЦЮ

Комісійні можуть виплачуватись у різних валютах. Загальний розмір місячного доходу неможливо передбачити заздалегідь, але компанія не має мінімальних сум виведення, можна отримати навіть 1 долар. Виведення за програмою казино партнерка можливе всіма популярними способами — банківським переказом, на електронні гаманці за системою Neteller.

ПІДСУМКИ

Pinnacle партнерка включає щедрі процентні виплати, можна не турбуватися про рекламні матеріали, так як їх надає компанія, можна отримувати комісію в різних валютах. Для виведення коштів можна використати зручний метод.