Що таке фродовий трафік в арбітражі?

У дейтинг і гемблінг все частіше зустрічається фродовий трафік, який раніше використовувався виключно в товарній ніші, але з часом втратив свою актуальність. В даному випадку страждає не тільки рекламодавець, який просто зливає рекламний бюджет без отримання будь-яких результатів, а й арбітражник, оскільки аппруви відразу ж падають і загрожує довічний бан. Нагадаємо, що ФРОД це низькоякісний трафік, який надається CPA-мережі вебмайстром.

ВИДИ ТРАФІКУ В АРБІТРАЖІ

Зараз арбітражний трафік може йти через тизерні мережі, банерні та мережі з контекстною рекламою. Найдешевшим залишається трафік тизерних мереж, але тут є пряма залежність якості від тематики.

Мережі контекстної реклами (Google AdWords, наприклад) покажуть відмінний результат у деяких тематиках, а якість тут повністю відповідає встановленій ціні.

Також арбітраж може використовувати банерні мережі як джерело цільового трафіку, який є найдорожчим.

ОСОБЛИВОСТІ ФРОДОВОГО ТРАФІКУ

Варто зазначити, що фрод трафік може бути двох категорій:

  • ботовий (прості та ботнети);
  • людський!

Прості роботи легкі у виявленні та блокуванні, а ось ботнети, що самонавчаються, – майбутнє фрода, оскільки кожен бот листується нейронною мережею при спробі виявлення.

ЯК РОЗПІЗНАТИ ФРОД

Розібравшись про те, що таке фрод, також варто приділити кілька хвилин аналізу методів його визначення. Серед основних:

  • аномальна швидкість переходів з одного джерела;
  • шаблонова поведінка;
  • різне ГЕО кліка для одного користувача;
  • конверсія становить 0,1% при великому трафіку;
  • час життя ліда – до 3 днів!

Також накрутка трафіку може бути виявлена ​​за надмірної кількості кліків з одного IP або ID. Помітивши будь-яку з подібних ознак, варто відразу вжити певних заходів.

АНТИ-ФРОД СИСТЕМИ

Щоб уникнути фрод партнерки, потрібно відсівати подібний трафік за допомогою спеціальних систем. Основна мета спеціалізованих анти-фрод систем – відловлювання ботів та фільтрація трафіку. Усі атипові дії фіксуватимуться у бляклісті, а сам трафік — визнаний фродовим.

ЧОМУ РИЗИКОВАНО ЗАЙМАТИСЯ ФРОДОМ

Всі оффери з просування шляхом використання ботів та інших методів фроду не дадуть бажаних результатів. Крім цього, за такий поступ ви ризикуєте потрапити у вічний бан без можливості виведення грошей, а також отримати штраф. Також в Україні практикуються судові розгляди, тому краще приходити в гемблінг партнерки з трафіком, отриманим «білими» способами.

ЗАРОБІТОК НА ПАРТНЕРКАХ БЕЗ ФРОДА

Численні беттинг партнерки дозволяють отримувати непоганий дохід кожному партнеру, який виконає встановлені вимоги. Найпопулярніший метод тут – за схемою Cost per Action (CPA), коли партнеру нараховується певна комісія за кожного реферала, який виконав цільову дію. Також зараз популярністю користуються казино партнерки, в яких серед доступних інструментів: реферальні посилання, банери, промокоди.