Що таке реферальна програма? Як заробити рефералу в гемблінг ніші?

Реферальна програма – це популярний вид співпраці між партнером-вебмайстром та рекламодавцем. Таку схему співпраці ще називають партнерською програмою. У межах реферальної програми доходи вдається отримати завдяки просуванню продукції рекламодавця. Хто такі реферали? Це користувачі, які виконали певну умову. Зазвичай, це реєстрація на сайті, поповнення депозиту або інші цільові дії.

РЕФЕРАЛЬНА ПРОГРАМА: ЩО ЦЕ?

Реферальні програми користуються заслуженою популярністю. Це не дивно, адже з їхньою допомогою вдається отримувати солідні доходи, вміючи перенаправити трафік на сайт рекламодавця. Реферали – це користувачі, яких зацікавили посилання, і вони вирішили ними скористатися. Крім рекламодавця, який безпосередньо платить за залучення рефералів, є також афіліат. Цій людині і належить залучати рефералів, користуючись при цьому власними ресурсами.

ЯК ПРАЦЮЄ РЕФЕРАЛЬНА ПРОГРАМА?

Партнерська програма в Україні є одним із затребуваних способів заробітку. Для отримання дивідендів достатньо розібратися у всіх нюансах процесу, що можна зробити самостійно. Коли людина виконує певну цільову активність, партнерка дозволяє вебмайстру заробити. Умови виплат винагороди заздалегідь обговорюються. Комісія може надаватися за залучення нових зареєстрованих користувачів, поповнення депозиту, а також інші дії. Вона може мати форму фіксованої ставки, і бути відсоток від заробітку рекламодавця на конкретному клієнті.

ВИДИ ПОПУЛЯРНИХ РЕФЕРАЛЬНИХ ПРОГРАМ

Сучасне казино привертає увагу величезної кількості гравців. У той же час висока конкуренція на ринку ставок в інтернеті змушує багато компаній користуватися афіліатами, щоб підвищити ефективність нарощування аудиторії. Для цього використовуються різноманітні промо-матеріали. Одним із інструментів виступає реферальне посилання це спеціальне посилання, після переходу по якому активність наведеного гравця буде зарахована до певного афіліату. Для залучення нових гравців можуть використовуватися промокоди. Вони дозволяють гравцям отримати приємний бонус при реєстрації, а замість вебмастер отримує дохід завдяки своїм рефералам.

Розібравшись про те, що таке реферали, слід звернути увагу до різновиду реферальних програм. Сьогодні існують однорівневі та багаторівневі партнерські програми. Один рівень програми передбачає, що рефералу буде виконано певну дію, наприклад, реєстрація, після чого афіліат отримує дивіденди від залучених гравців. Якщо ж програма є багаторівневою, то доходи одержують не лише за реєстрацію певного рефералу, але й за активності користувачів, яких останній залучає за власним посиланням або промокодом.

ЯК ЗАЛУЧИТИ РЕФЕРАЛІВ У ГЕМБЛІНГУ?

Щоб реферальна система була ефективною, можна скористатися пасивним чи активним способом залучення нових гравців. Гемблінг програми зазвичай припускають такі варіанти просування:

  • партнерські посилання;
  • контекстні оголошення;
  • банери;
  • розсилка поштою або на форумі!

Усе це пасивні методи запрошення нових рефералів. Беттінг також дозволяє залучати нових гравців активними способами, тобто роблячи огляди майданчиків, спілкуючись із аудиторією, а також стимулюючи використовувати партнерське посилання для переходу на сайт. Найбільш ефективним буде метод, при якому і реферали залишаються задоволеними, афіліат має можливість заробити.