SPORTINGBET AFFILIATES – ОГЛЯД ПАРТНЕРСЬКОЇ ПРОГРАМИ СПОРТІНГБЕТ

Sportingbet – велика букмекерська контора, популярна не лише у Європі, а й у світі. Завдяки наявності російськомовної версії, обирають Спортінберг та багато беттерів із країн СНД, зокрема, з України. Працює букмекер легально, на підставі австралійської, італійської та британської ліцензій. Спочатку вектором розвитку компанії був беттінг, пізніше на сайті з’явилося онлайн-казино, покер, рулетка та інші ігри.

На даний момент клієнтами БК є понад сімсот тисяч осіб, але адміністрація постійно проводить роботу із залучення нових користувачів. Одним із найефективніших інструментів для цього є партнерська програма Sportingbet.

ОСОБЛИВОСТІ ПАРТНЕРСЬКОЇ ПРОГРАМИ

Приєднатися до Sportingbet Affiliates може кожен бажаючий. Щоб почати лити трафік, необхідно зареєструватися на сайті та дочекатися схвалення від персонального менеджера. Єдиним обмеженням є вік, стати учасником програми може лише повнолітній користувач.

Спортингбет партнерська програма має ряд особливостей, які дозволяють affiliate партнерам більше заробляти на перенаправленні трафіку:

  • можливість вибирати різні оффери;
  • популярність та хороша репутація бренду;
  • наявність розділу статистичних даних;
  • велика кількість маркетингових інструментів;
  • беттинг партнерка та гемблінг партнерка;
  • великий перелік актуальних ГЕО.

Перед тим, як підключитися до партнерки, необхідно уважно вивчити правила та умови співпраці. Порушення пунктів партнерської угоди може призвести до блокування облікового запису та втрати комісійних.

ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ЗАЛУЧЕННЯ ТРАФІКУ

Відразу після реєстрації веб-майстер отримує всі необхідні матеріали для залучення нових гравців:

  • реферальні посилання на всі розділи;
  • банери різних розмірів, у яких відображаються всі важливі події;
  • лендінги та інші інструменти промо.

Змінювати отримані матеріали можна лише після погодження з персональним менеджером.

МОДЕЛІ СПІВРОБІТНИЦТВА

Партнерська програма пропонує два варіанти співпраці – за системою Revenue Share та СРА. У першому випадку партнер щомісячно отримує виплати у розмірі 15-45% від чистого прибутку, який приніс БК залучений ним реферал.

Форма СРА – це заохочення за дії рефералів. Програма БК у цьому форматі доступна лише за індивідуальною домовленістю. Кошти аффілейт отримує за депозити, зроблені рефералом.

ВИПЛАТИ ПО SPORTINGBET ПАРТНЕРЦІ

Комісійні за кожний реферал виплачуються протягом двох років. Мінімальний ліміт на виведення у програмі Sportingbet Partners становить 20 євро. Гроші приходять один раз на місяць, замовити їх можна на рахунок у БК, Skrill, NETELLER, виводити комісійні за допомогою банківського переказу.

ПІДСУМКИ

Партнерка Спортінгбет – це можливість співпраці з однією з найбільших у світі беттингових та гемблінгових компаній. За умови правильного підходу функціональна партнерська програма приносить аффілейтам великий стабільний дохід.