UNIBET AFFILIATES - ОГЛЯД ПАРТНЕРСЬКОЇ ПРОГРАМИ ЮНІБЕТ

Партнерська програма Unibet пропонує цікаві проекти для співпраці, що оптимально підходить власникам популярних ресурсів, оскільки має високий мінімальний ліміт виведення. З деяких пір не просувається в Росії, але Україна, Білорусь, інші пострадянські держави є кращим ринком.

ОСОБЛИВОСТІ ПАРТНЕРСЬКОЇ ПРОГРАМИ

Unibet Affiliates просуває продукти букмекерської контори “Юнібет”. Угода про співпрацю адаптується до місцевого законодавства регіону, в якому діє веб-майстер. Після подання заявки на співпрацю необхідно надати документи, що підтверджують володіння ресурсом, на якому планується публікація маркетингових матеріалів, які надає партнерка. Стати учасником програми, якщо діяльність БК у країні заборонено, не можна.

Якщо заявку прийнято, веб-майстру доступна беттинг партнерка, надається код відстеження для інтеграції. Використовувати можна запропоновані матеріали, якщо веб-майстр має намір створювати нові самостійно, їх необхідно погодити з адміністрацією. Ставлення до реклами прискіпливе, вимоги прописані у додатку до угоди.

ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ЗАЛУЧЕННЯ ТРАФІКУ

Правилами Unibet Partners обумовлюється використання таких маркетингових матеріалів, призначених для просування інформації про продукти БК. Це можуть бути:

  • рекламні банери;
  • реферальні посилання;
  • цільові сторінки!

Найкраще, якщо партнерка Юнібет підключена до тематичного сайту, наприклад, спортивної спрямованості. Можна залучати як платформу для розміщення матеріалів сторінку в соцмережах або власний блог, але всі нюанси рекомендується обговорювати з представником компанії заздалегідь, щоб уникнути приводу розірвати угоду. Не можна використовувати мотивований трафік, контекстну рекламу, спам у вигляді SMS-розсилок або електронних листів.

МОДЕЛІ СПІВРОБІТНИЦТВА

У Юнібету партнерська програма пропонує різний формат співпраці. Можна отримати прибуток від прибутку з гравців за системою Revshare. Такий формат найчастіше використовує казино партнерка. Розрахунок прибутку наступний:

  • при місячному доході до 10 тис. євро комісійні становлять 20%, якщо за місяць було залучено понад 20 гравців, то додають ще 5%;
  • при доході від 10 тис. євро до 30 тис. євро розрахунок іде 25% + 5%;
  • якщо дохід вищий за 30 тис. євро, то комісійні виростають до 30% + 5% за залучення нових клієнтів!

За моделлю СРА БК та гемблінг партнерка виплачує одноразову комісію за дії нового гравця. Розмір виплат обговорюється індивідуально із менеджером. Крім того, діє реферальна система комісійних за залучення субпартнерів, які нараховують 5-10% від їх доходу.

ВИПЛАТИ ЗА РОБОТУ З ПРОГРАМОЮ

Партнерська програма Unibet Україна передбачає щомісячні розрахунки, виплати провадяться за поточний місяць до 20 числа наступного місяця. Мінімальна сума виведення становить 100 євро, тому краща робота з великими інтернет-ресурсами, блогерам з невисокою відвідуваністю важко заробити щомісяця на мінімальний висновок.

У той самий час програма БК має гідність як списування негативного балансу наприкінці кожного місяця, залишок не переноситься на наступний звітний період.

Варіантів для виведення небагато. Відсутні популярні електронні гаманці, банківські картки. На вибір банківський переказ, системи Skrill (MoneyBookers), Neteller.

ПІДСУМКИ

Unibet партнерка розрахована на великі сайти, професійні веб-майстри. Великий мінімальний ліміт робить важким співробітництво для невеликих платформ. Лити трафік на оффер можна після детального обговорення нюансів з менеджером. Важливою перевагою є щомісячне списання негативного балансу, позитивні Unibet відгуки та розрахунки виконуються щомісяця.