Як лити трафік по Revshare

Розібратися що таке ревшара не важко навіть початківцю вебмайстру, так як ця модель оплати відрізняється простими і зрозумілими умовами. Revshare підійде тим, хто має власний майданчик із цільовим трафіком та готовий до того, що перший дохід буде отриманий не відразу. RevShare партнерка дозволяє отримувати стабільний дохід навіть після зупинки трафіку, а його розмір залежить від обсягу цільового трафіку і власних ресурсів вебмайстра.

ЩО ТАКЕ REVSHARE

Відразу слід зазначити, що RevShare це нарахування комісійних у вигляді певного відсотка від вигоди рекламодавця. Комісія нараховується лише із програних залученим клієнтом коштів. Якщо ж гравець отримує виграш, на рахунку вебмайстра може формуватися негативний баланс.

Модель оплати ревшара вигідна у довгостроковій перспективі. Якщо налити багато трафіку, через деякий час з’явиться дохід. Цей варіант більше підходить для веб-майстрів, впевнених у своїх джерелах трафіку. На ринку цей спосіб оплати пропонують беттінг партнерки та казино партнерки.

ЯК ВВАЖАЄТЬСЯ ПРИБУТОК

У гемблінг партнерках прибуток по ревшарі нараховуватиметься у вигляді відсотка від вигоди рекламодавця. Щоб самостійно розрахувати дохід, достатньо знати:

  • кількість активних користувачів, залучених за вашим реферальним посиланням;
  • загальний розмір депозитів кожного з них;
  • суму програних коштів;
  • обсяг виграшів, отриманих залученими гравцями!

Середня тривалість активної гри для одного користувача становить приблизно 6 місяців. Саме стільки ви можете отримувати свої комісійні.

ДИНАМІЧНА РЕВШАРА

Партнерські програми досить часто пропонують умови, за яких ревшара прив’язана до обсягу трафіку. Відповідно, що більше ллє вебмайстер, то більший відсоток комісійних отримує.

ADMINS FEE

Практично всі оффери зараз містять пункт, в якому зазначено, що з показника InOut будуть віднято всі витрати рекламодавця, а сума комісійних буде розрахована вже з чистого прибутку.

ОБНУЛЕННЯ РЕВШАРІ

RevShare може обнулятися або не обнулятися (читайте правила партнерки). Наприклад, при отриманні виграшу одним із гравців на вашому рахунку формується негативний баланс. При цьому деякі Revenue Share партнерки України списують негативний баланс, але за умов більшості він переноситься на наступний звітний період.

У ЧОМУ ПЕРЕВАГИ REVENUE SHARE

Ключова перевага даної моделі – можливість отримувати комісійні довічно. Поки гравець робитиме ставки, на заявлених умовах вам нараховуватимуться гроші на рахунок. Крім стабільного доходу, тут ви також отримуєте можливість заробляти більше, ніж з будь-якою іншою моделлю.

ДЛЯ КОГО ВИГІДНА РЕВШАРА?

Робота по ревшарі – це гра в довгу. Важливо розуміти, що Revshare трафік має бути цільовим та якісним. Тут ви деякий час інвестуєте гроші, а вже потім отримуєте пасивний дохід протягом декількох місяців. Модель вигідна тим вебмайстрам, у яких якісний трафік або коли хочеться попрацювати з певним оффером, а оплачується він тільки за цією моделлю.