Як партнери PMaffiliates можуть вивести свою комісію?

Заробіток на партнерських програмах сьогодні виглядає одним із найцікавіших варіантів, які доступні кожному вебмайстру. Достатньо вивчити умови, які пропонує букмекер, щоб заздалегідь визначитися з тим, чи програма підходить саме вам. Трафік партнера повинен точно відповідати вимогам рекламодавця. Отримавши від рекламодавця промо-матеріали, вебмайстру достатньо розмістити їх на сайтах з актуальною тематикою, щоб отримати перші переходи та цільові дії, за які буде нараховано винагороду. Як вивести гроші? Про це питання слід турбуватися лише після того, як вдасться залучити кількох перших активних користувачів.

ЯК СТВОРИТИ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС ГРАВЦЯ?

Величезною перевагою є те, що партнерська програма дозволяє заробляти на гравцях букмекерської контори майже без вкладень. Ідеально для цього підійдуть сайти зі спортивною тематикою. Також можна скористатися для перенаправлення трафіку соціальними мережами чи блогами. Pari Match партнерка встановлює певні вимоги до джерел трафіку, з якими слід ознайомитись перед початком участі у партнерській програмі.

Заробити можна як на програшах беттерів, так і на проходженні останніми реєстраціями. Останній варіант передбачає отримання фіксованої суми, вивести яку можна у різний спосіб. Партнерська програма Україна передбачає успішне відкриття облікового запису гравцем, для чого на офіційному сайті букмекера має бути виконана реєстрація. Вона полягає у заповненні простої анкети, в якій беттеру потрібно вписати:

  • дату народження;
  • валюту облікового запису;
  • норм мобільного телефону!

Після відправки анкети на мобільний буде надіслано повідомлення, код якого потрібно ввести в діалогове вікно. На цьому реєстрацію гравця буде завершено. Для поповнення депозиту та подальшого виведення коштів йому також потрібно пройти верифікацію, яка не займає багато часу.

ЯКИЙ ВІДСОТОК КОМІСІЇ НА PMAFFILIATES?

Сьогодні букмекер пропонує використовувати кілька різних моделей реклами власного сайту в інтернеті. Компанія має багаторічний досвід роботи, що дозволяє її партнерам отримати додаткові переваги. Висока репутація букмекера серед потенційної аудиторії дозволяє отримувати солідні доходи за правильного ставлення до питання. Партнерська програма буде актуальною для широкого кола вебмайстрів, які за її допомогою можуть монетизувати трафік, обравши відповідний оффер. Виведення коштів відбуватиметься відповідно до комісійних, які встановлює контора для партнерів:

  • RevShare – від 25% і більше;
  • CPA – до $100;
  • Змішана програма – CPA+ RevShare!

Букмекер уважно ставиться до вибору партнерів, оскільки здатний запропонувати дуже вигідні умови співпраці останнім. Оскільки майданчик представлений у десятках країн, можливість залучати аудиторію для беттинг значно розширюється.

СПОСОБИ ВИВЕДЕННЯ КОШТІВ ЗА ПАРТНЕРКОЮ

Чимало новачків, які бажають отримати дохід за допомогою партнерської програми, цікавляться питанням про те, як вивести гроші на картку ПриватБанку? Для цього достатньо мати потрібну суму на рахунку, що відповідає лімітам за партнерською програмою, до кінця звітного періоду.

Також PMaffiliates дозволяє отримувати гроші на електронний гаманець різними способами. Для цього потрібно вибрати відповідну платіжну систему та поставити суму на висновок. Букмекерська контора постійно вдосконалює власний сервіс, щоб клієнтам максимально зручно ним скористатися. Як вивести гроші з паріматч? Для цього можна вибрати платіжні системи, які користуються високою популярністю, наприклад Webmoney, Qiwi, Paypal! Для української аудиторії найзручнішим варіантом буде Приватбанк.

Дотримуючись правил партнерської програми, поставити гроші на висновок гравець може лише раз на місяць. Максимальна виплата не може перевищувати 2000 доларів. Мінімальний платіж складає 100 доларів. Якщо дохід не відповідає цим вимогам, він буде перенесений на наступний місяць. Для підтвердження висновку потрібно вказати суму, що цікавить, і відправити платіж в обробку.

ВИСНОВКИ ПРО PMAFFILIATES

Використовуючи пропозицію надійного букмекера, вебмастер завжди впевнений у тому, що зможе отримати винагороду за виконану роботу відповідно до обраної моделі. Великою перевагою стане наявність цілодобового саппорту. Число беттерів на сайті неухильно зростає, тому не втрачайте нагоди стати одним з ключових партнерів БК, залучаючи на майданчик зацікавлених гравців.