Як працювати з гемблінг офферами?

Кожен гемблінг оффер з вигідними умовами зможе принести вам непоганий дохід, якщо ви приділите достатню кількість часу вивченню основ арбітражу трафіку та виділіть стартовий капітал. Варто зазначити, що gambling вертикаль настільки швидко розвивається останні роки, що такому зростанню може позаздрити будь-яка інша вертикаль.

ЩО ТАКЕ ГЕМБЛІНГ?

Через можливість отримання високого заробітку гембла стала дуже популярною серед арбітражників, що призвело до високої конкуренції та зростання стартового бюджету, яким повинен мати веб-майстер.

ЯК РОЗПОЧАТИ У НІШІ ГЕМБЛІНГУ?

Перед тим, як почати лити гемблінг трафік, необхідно правильно вибрати партнерську мережу, яка пропонує такі оффери. Ніша досить складна і має численні особливості, тому варто працювати тільки в топових компаніях, які вже не перший рік на ринку.

ЯК РОЗПОЧАТИ У НІШІ ГЕМБЛІНГУ?

Вибрана гемблінг партнерка надасть вам опис умов співпраці, вивчивши які ви зможете оцінити привабливість програми. Після цього потрібно визначитися з джерелом та оцінити зручність платформи. Також не забудьте підготувати суму грошей. Початківцям не варто вибирати оффери з високою ставкою, якщо загальний бюджет на кампанію становить 70 доларів або менше.

НА ЯКІ ГЕО ОРІЄНТУВАТИСЯ

Найкраще оффери конвертують у Швеції, Іспанії, Італії, Канаді, Франції та США. Однак і Україна здатна порадувати вас непоганим прибутком. Особливо на самому початку важливо не розпорошуватися, а освоїти один ринок, поступово масштабуючись.

ЯК ВИЗНАЧИТИ ЦІЛЬОВУ АУДИТОРІЮ

Будь-яка казино партнерка принесе результат лише за умови, що цільову аудиторію було визначено правильно. Вашими потенційними клієнтами будуть ті користувачі, які люблять розваги і весело проводити час. Це — заможні люди (власники техніки Apple, часті поїздки за кордон, інтерес до преміальних авто та дорогих брендів годинника). Інший тип гемблера – це роботяга, який стабільно просаджує 30% своєї зарплати на ігри.

ЗАЛУЧЕННЯ ГРАВЦІВ

Заманити гравців певної категорії можна за допомогою різних пропозицій. Так, роботяги із задоволенням прийдуть до закладу, який пропонує численні бонуси та халявні депозити.

Успішні гравці цікавляться VIP підтримкою, але зачепити їх також можна дівчатами, підкреслюючи статусність конкретного закладу та самого відвідувача.

ВИДИ ГЕМБЛІНГ ОФФЕРІВ

Оффери в даній ніші представлені такими моделями:

  • CPL;
  • RevShare;
  • CPA!

Зверніть увагу, що за умовами моделі CPA рекламодавець визначає суму мінімального поповнення, тому ця модель підійде лише за умови якісного трафу.

ЗВІДКИ ЛИТИ ТРАФІК

Лити трафік зараз можна не лише з ФБ через штучки, що є відмінним варіантом для тих, хто шукає якісну аудиторію. Також це можуть бути мережі, контекстна реклама, YouTube. Однак деякі з них більше підійдуть для беттінг партнерки, а не для ніші gambling.