Як заробити на дорвеях у гемблінг індустрії

Дорвейний трафік відмінно підходить для на гемблінг та беттінг партнерках, що працюють за моделлю CPA. Головне — розібратися, що таке дорвей, а також знайти вигідний оффер. При розумному підході ви отримаєте чистий пошуковий трафік, який приймають багато партнерських програм в Україні. Однак потрібно бути готовими до того, що потрібно постійно робити нові дорвеї.

В даному матеріалі ви зможете дізнатися як створити дорві, а також розібратися в їх основних видах. Варто нагадати, що дорвеї – автоматично згенеровані сайти, щоб були створені виключно для того, щоб залучити органічний трафік з пошукових систем.

ВИДИ ДОРВІЇВ

Розібравшись що таке дорвей трафік, також приділіть час вивченню наступних можливих видів таких сайтів:

  1. Білі. Якісно оформлені ресурси з нормальним та корисним контентом, а також унікальними тематичними картинками. У разі перехід здійснюється не автоматично, надаючи користувачеві можливість краще дізнатися про продукті, але з одночасної стимуляцією переходу за посиланням. Такі сайти довго існують і підходять тим, хто хоче заробити в Україні на офферах, що довго грають.
  2. Сірі. Отже що таке дорвей сайт сірого типу? Подібні ресурси створені з метою підняття у видачі основного сайту, містять цікавий контент та грамотну оптимізацію під ключові запити. Створені для отримання лінків на основний ресурс.
  3. Чорні. Ресурси, що запам’ятовуються ключовими словами. Вони автоматично перенаправляють користувача на інший сайт. Живуть такі сайти 1-2 апдейта бази пошукача і дуже швидко потрапляють у топ, виправдовуючи своє створення.

Вирішивши розібратися як зробити дорві, потрібно спочатку розуміти, про який саме вигляд йдеться. Наприклад, сайти чорного типу можуть бути згенеровані спеціальною програмою.

КУДИ ЗЛИВАТИ ТРАФІК З ДОРВІЇВ

Найкраще зливати трафік з дорвеїв на гемблінг. Численні партнерки казино пропонують вигідні умови, а сама ніша залишається найприбутковішою в арбітражі. Однак для отримання доходу потрібно добре розумітися на самій ніші, а також орієнтуватися в ключах.

ЯК ЗРОБИТИ ДОРВЕЙ

Новачки цікавляться, як зробити дорвей безкоштовно. Насправді навіть такі сайти вимагають певних вкладень (хостинг, домен). При цьому можна використовувати готові безкоштовні шаблони і самостійно готувати контент. Але, щоб отримувати дохід, все ж таки краще мати невелику команду, особливо при використанні сірих і білих дорвеїв.

ЯК ЗАРОБЛЯТИ НА ДОРВІЄ

Почніть заробляти відразу після того, як розберетеся дорвей-трафік що це. Для цього вам потрібно успішно вибрати партнерку і спосіб співпраці. Ви можете замовляти контент або ж готувати його самостійно, використовуючи відповідні ключові слова. При цьому важливо, щоб він був корисним користувачеві і підштовхував його до переходу за посиланням. Крім арбітражу, ви можете заробляти на монетизації рекламними мережами (блоки «Яндекс.Директа» або Google Adsense) або на продажу своїх товарів.