Як заробити на партнерській програмі букмекера

При розумному підході партнерські програми букмекерських контор здатні приносити непоганий прибуток навіть веб-майстру з мінімальним досвідом. Багато хто з них має привабливі умови, прозору систему нарахування комісійних, а також кілька можливих моделей співробітництва. Процес заробітку на них практично не відрізняється від отримання прибутку з офферів з інших ніш, наприклад, на гемблінг. Однак потрібно враховувати особливості даного напряму та знати, як лити цільовий трафік у достатній кількості.

ЯК ВСТУПИТИ ДО ПРОГРАМИ

Кожна партнерська програма Україна запроваджує власні правила реєстрації та участі, тому їх треба завжди уважно читати ще до того, як вибрати партнерку. Стандартна процедура реєстрації в беттинг партнерках складається з наступних етапів:

  1. Перехід на сайт БК — розділ «Партнерська програма» або окремий ресурс програми.
  2. Натисніть на «Реєстрація» та заповніть анкету.
  3. Підтвердіть вашу заявку по телефону або шляхом переходу за активним посиланням, що буде автоматично відправлено на вашу пошту.
  4. Дочекайте завершення модерації.

Варто звернути увагу, що деякі партнерські програми можуть запросити надання додаткової інформації, про що ви зможете дізнатися вже на етапі реєстрації.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ МОНЕТИЗАЦІЯ

Розібравшись, що таке партнерська програма, переходьте до вибору найбільш вигідних моделей співпраці. Серед найпопулярніших в Україні:

  • RevShare (ревшара). Модель передбачає нарахування відсотка від чистого прибутку, отриманого букмекером із залученого користувача. При цьому відсоток нараховується довічно. Відсоткова ставка у беттінгу 40%-60%.
  • CPA. Тут веб-майстер отримує фіксовану суму за кожну виконану цільову дію залученим беттором (реєстрація або поповнення депозиту, наприклад)!

Всі описані affiliate програми здатні генерувати непоганий прибуток, але тільки в RevShare ці нарахування можуть здійснюватися навіть після того, як припинити лити трафік.

ЯК ОТРИМАТИ ЗАРОБІТОК З БЕТТІНГ ПАРТНЕРКИ

Партнерські програми приносять той прибуток, який ви зможете згенерувати. Щоб почати заробляти, вам знадобиться не тільки мати сайт з цільовою аудиторією БК, але також використовувати інші методи. Наприклад:

  • для CPA найдешевший трафік можна отримати з тизерних оголошень;
  • для ревшарів можлива розробка брендової програми, яка буде працювати як браузер!

При цьому найкращі результати можна отримати з майданчика, присвяченого тематиці спорту або беттингу, на якій присутня цільова аудиторія (користувачі, які цікавляться ставками та прогнозами). Це може бути загальноспортивний або спеціалізований сайт, а також блог або навіть сторінка в соціальних мережах досвідченого каппера.

ПІДСУМОК

Беттінг партнерки здатні перетворитися на джерело додаткового або навіть основного доходу. Вони багато в чому схожі з гемблінг партнерками, але все ж таки для отримання трафіку потрібні майданчики, присвячені ставкам та спорту, а не казино.