Заробіток на партнерських програмах букмекерів

Можливість отримати додатковий дохід сьогодні цікавить кожну людину. Власники сайтів можуть монетизувати свій трафік, беручи участь у партнерських програмах. Даний варіант заробітку стає все більш актуальним у сучасних умовах, оскільки дозволяє постійно збільшувати доходи, не витрачаючи при цьому багато коштів та зусиль. Заробіток на партнерках відбувається шляхом перенаправлення власного трафіку на сайти рекламодавців. Дуже важливо, щоб клієнти були зацікавлені у користуванні послугами замовника, що дозволить вебмайстру виконати свої зобов’язання, за які рекламодавець нараховується винагорода.

ЯК ОТРИМАТИ РЕАЛЬНИЙ ЗАРОБІТОК?

Букмекерська контора сьогодні може запропонувати вебмайстрам різноманітні оффери, які гарантують своєчасні виплати за нових гравців. Потрібно лише визначитися з особливостями схем, за якими передбачається співпраця у рамках партнерської програми. Компанія може нараховувати виплати за:

  • реєстрацію користувачів;
  • поповнення рахунку на сайті;
  • за кожен програш залученого клієнта!

Додатковий дохід можуть забезпечити партнерські програми, у яких частина доходу отримує вебмайстер навіть за залучення його клієнтом нових гравців на сайт БК. Найцікавішим варіантом заробітку залишається довічна комісія, яку компанія виплачуватиме до моменту, поки беттер залишається активним на сайті. Цей варіант пасивного доходу дозволяє швидко покращити своє матеріальне становище будь-якому уважному вебмайстру.

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ЗАРОБІТКУ НА РЕФЕРАЛЬНИХ ПРОГРАМАХ БК?

Як заробити на партнерці? Сьогодні подібним питанням задається безліч власників сайтів, які бажають зливати трафік на найвигідніших умовах. Щоб рекламувати букмекерські контори, необхідно точно дотримуватися вимог замовника щодо джерел трафіку. Якщо йдеться про букмекерські партнерські програми, то ідеальним варіантом стануть спортивні ресурси, а також майданчики, присвячені безпосередньо ставкам на футбол, баскетбол або прогнозам. Також для перенаправлення трафіку часто використовують блоги прогнозистів.

Програма БК складається спеціалістами з багаторічним досвідом у питаннях маркетингу, тому в них зазвичай детально перераховуються всі актуальні джерела трафіку. Наприклад, багато компаній дозволяють перенаправляти клієнтів з ВК, Facebook, Telegram та інших соціальних мереж. Джерелом якісного трафіку може стати Youtube. Саме тут останніми роками вдається найефективніше просувати пропозиції букмекерів та казино в інтернеті. Перелік заборонених джерел трафіку конторою складається для того, щоб виконавець точно розумів, які джерела йому не слід використовувати для співпраці з майданчиком.

КАК ВСТУПИТЬ В ПРОГРАММУ?

Партнерская программа позволяет получать дивиденды за совершение различных полезных действий новыми клиентами. Как вступить в программу? Для этого потребуется пройти регистрацию на сайте партнерки букмекера, изучив требования к вебмастерам. После заполнения анкеты она пройдет верификацию менеджером, после чего новый партнер получит доступ к личному кабинету. В нем можно получить готовую ссылку для размещения на сайте, а также баннеры или промокоды, если подобные инструменты актуальны для конкретного букмекера.

КАК ПРОИСХОДИТ МОНЕТИЗАЦИЯ ТРАФИКА?

Как заработать на партнерских программах? Современные конторы могут предложить различные варианты поощрения для активных участников партнерки:

  • комиссия от проигрыша привлеченных игроков;
  • выплаты за клиентов с депозитом;
  • оплата переходов по ссылке;
  • оплата за регистрацию игроков;
  • индивидуальное предложение для вебмастера!

Успешность сотрудничества во многом зависит от самого вебмастера. Специалисты, которые ставят перед собой цель постоянно увеличивать пассивный доход, обычно достигают самых высоких результатов. За каждый отчетный период букмекер собирает информацию о всех привлеченных партнером клиентах, за что будет начислена комиссия. Проще всего зарабатывать на переходах по ссылке, но они позволяют получить лишь ограниченный доход. Более прибыльными оказываются клиенты, которые проходят регистрацию, за что букмекер выплачивает фиксированные суммы. Наиболее доходным оказывается процент от заработка БК на конкретных клиентах, привлеченных партнером.

ВЫВОДЫ О ПАРТНЕРКАХ БУКМЕКЕРА

Как показывает практика, партнерка Украина позволяет зарабатывать неограниченные суммы благодаря грамотному размещению промо-материалов. Для вебмастера дополнительным преимуществом станет то, что нему не требуется самостоятельно готовить баннеры. Сотрудничая с прямым рекламодателем, можно не переживать о своевременных выплатах.