ZIRKABET AFFILIATES – ОГЛЯД ПАРТНЕРСЬКОЇ ПРОГРАМИ ЗІРКАБЕТ

Зіркабет – молодий провайдер України, який орієнтується на ринок беттінга та гемблінгу країн СНД. Крім ставок на спорт, компанія пропонує ігри у казино, фентезі-спорт та інші розваги. Завдяки функціональності платформи, високим котируванням та великій кількості подій у лініях, БК швидко стала популярною. Є тут і партнерська програма, яка пропонує арбітражникам та майстрам заробляти на залученні нових клієнтів.

ОСОБЛИВОСТІ ПАРТНЕРСЬКОЇ ПРОГРАМИ

Партнерська програма Zirkabet має одну основну особливість – націленість на рекламу букмекера-початківця. Деякі веб-майстри вважають це мінусом, тому що просувати маловідомий бренд складніше, ніж популярний. Насправді таку особливість можна віднести до переваг. Аудиторія потенційних клієнтів набагато більша, головне – правильно прорекламувати компанію, щоб підштовхнути гравця до реєстрації.

Також варто враховувати, що партнерка орієнтована на молодих беттерів та розміщувати промо-матеріали на відповідних ресурсах.

ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ЗАЛУЧЕННЯ ТРАФІКУ

Zirkabet партнерка пропонує партнерам просувати компанію, використовуючи наступні промо-матеріали та інструменти:

  • унікальні посилання для переходу на сайт БК;
  • банери різних форматів;
  • текстовий контент;
  • різні медіа-матеріали.

З питання зміни інструментів zirkabet Partners або створення нових матеріалів для залучення трафіку необхідно звертатися до персонального менеджера електронною поштою.

МОДЕЛІ СПІВРОБІТНИЦТВА

Реферальна програма БК розрахована на дві моделі співробітництва. Перший – нарахування комісійних від прибутку сайту, що просувається. Партнер може отримувати від 25 до 35% від прибутку, який принесли букмекеру залучені ним гравці. Тут немає обмежень щодо кількості рефералів та розміру доходу. Тому, чим більше клієнтів приведе аффілейт, тим більші комісійні отримуватимуть.

Другий варіант співпраці, який пропонують беттинг партнерка та гемблінг партнерка Зіркабет – виплати за реферальною системою. Умови партнерства у цьому форматі встановлюються адміністрацією індивідуально.

ВИПЛАТИ ЗА ПАРТНЕРКОЮ ЗІРКАБЕТ

Прибуток Zirkabet Affiliates виплачується щомісяця до 15 числа. Мінімальний ліміт для виведення – 50 доларів, якщо на балансі менше грошей вони переносяться на наступний місяць. Нульовий баланс affiliate партнера анулюється та не переноситься на наступний звітний період. Вивести комісійні можна на електронні гаманці Ківі, Монета.ру, Netteler, ecoPayz та на карти Visa.

ПІДСУМКИ

Компанія нещодавно вийшла на ринок, але пропонує вигідну партнерку. Зіркабет партнерська програма – це безліч промо-інструментів та висока конверсія. Завдяки таким особливостям вебмайстри можуть швидко залучити велику кількість нових гравців і постійно отримувати прибуток.